Raspored informacija za roditelje

Školska 2023/2024. godina

Predmetna nastava - raspored informacija za roditelje

Bosanski jezik i književnost

  • Begović Samir - srijeda, 5. čas - 11:40-12:25 (razrednik VI b)
  • Balta-Manjgo Bea - utorak, 5. čas - 11:40-12:25 (razrednica IX c)
  • Gosto Sanela - četvrtak, 2. čas - 8:50-9:35 (razrednica VII c)
  • Klarić Azra - srijeda, 3. čas - 9:40-10:25

Matematika

  • Repeša Nermina - petak, 4. čas - 10:50-11:35
  • Husnić Sead - utorak, 3. čas - 9:40-10:25
  • Ćorić-Zukić Fatima - četvrtak, 3. čas - 9:40-10:25 (razrednica VII b)

Fizika/Informatika

  • Čustović Edina - srijeda, 3. čas - 9:40-10:25

Tehnička kultura

  • Kaminić Mihreta - petak, 3. čas - 9:40-10:25 (razrednica VIII c)

Engleski jezik

  • Hodžić Alisa - četvrtak, 4. čas - 10:50-11:35
  • Hadrović Almira - utorak, 4. čas - 10:50-11:35 (razrednica VII d)
  • Nazdrajić Samira - utorak, 12:45-13:30 (pred početak II smjene na Tekiji)
  • Šahović Alma - ponedjeljak, 4. čas - 10:50-11:35 (razrednica VII a)

Biologija/Hemija

  • Husović Amna - utorak, 6. čas - 12:30-13:15 (razrednica VI c)
  • Krhan Emira - srijeda, 3. čas - 9:40-10:25 
  • Stranjak Adem - četvrtak, 5. čas - 11:40-12:25

Tjelesni i zdravstveni odgoj

  • Pajić Alen - četvrtak, 6. čas - 12:30-13:15 (razrednik IX b)
  • Ćesir Benjamin, četvrtak, 2. čas - 8:50-9:35

Muzička kultura

  • Slijepčević Ajla - srijeda, 4. čas - 10:50-11:35

Likovna kultura

  • Omanović Anela - srijeda, 2. čas - 8:50-9:35 (razrednica VI d)

Historija/Geografija

  • Eminović Adem - petak, 4. čas - 10:50-11:35
  • Zlomušica Nermana - srijeda, 3. čas - 9:40-10:25
  • Šafro Emina - četvrtak, 3. čas - 9:40-10:25 

Vjeronauka

  • Krhan Salih - srijeda, 1. čas - 8:00-8:45 (razrednik VIII d)
  • Potur Seada - ponedjeljak, 2. čas - 8:50-9:35 (razrednica VIII a)
  • Džafo Bekir - četvrtak, 11:15-12:00 (po završetku I smjene na Tekiji)
  • Mujkić Armina - srijeda, 2. čas - 8:50-9:35
  • Veljančić Njegoš - ponedjeljak, 6. čas - 12:30-13:15

Turski jezik

  • Muharemović-Krhan Dženita - petak, 2. čas - 8:50-9:35 (razrednica VI a)

Njemački jezik

  • Zukić Adis - četvrtak, 7. čas - 13:20-14:05 (razrednik VIII b)
  • Marić Amira - srijeda, 4. čas - 10:50-11:35 (razrednica IX a)

Informatika

  • Velagić Elvira - četvrtak, 3. čas - 9:40-10:25
  • Nović Adisa - srijeda, 5. čas - 11:40-12:25

Razredna nastava - raspored informacija za roditelje

PRVI RAZRED (međusmjena)

Tekija:

  • Penava Sanela - ponedjeljak i srijeda, 3. čas - 12:25-12:55 (I a)
  • Kovačević Edita - ponedjeljak i srijeda, 4. čas - 13:00-13:30 (I b)

Šehovina:

  • Čamo Edita - petak, 1. čas - 13:30-14:00 (I c)
  • Škaljić Lana - četvrtak, 4. čas - 15:15-15:45 (I d)

DRUGI RAZRED

Tekija:

  • Džiho Hasiba - srijeda, 4. čas - 16:15-17:00 (II smjena - II a)
  • Džakić Admira - utorak, 3. čas - 9:35-10:20 (I smjena - II b)

Šehovina:

  • Pobrić Amra - srijeda, 1. čas - 13:30-14:15 (II c)
  • Nurko Mediha - srijeda, 3. čas - 15:25-16:10 (II d)
  • Turak Aida - četvrtak, 2. čas - 14:20-15:05 (II d)

TREĆI RAZRED

Tekija:

  • Trnovac Dženana - srijeda, 2. čas - 14:25-15:10 (III a)
  • Kmetaš Asima - ponedjeljak, 4. čas - 16:15-17:00 (III b)

Šehovina:

  • Gološ Atifa - utorak, 4. čas - 10:50-11:35 (I smjena - III c)
  • Marić Elma - ponedjeljak, 2. čas - 14:20-15:05 (III d)

ČETVRTI RAZRED

Tekija:

  • Zlomušica Nadija - utorak, 4. čas - 10:25-11:10 (I smjena - IV a)
  • Livnjak Nermina - utorak, 3. čas - 15:25-16:10 (II smjena - IV b)

Šehovina:

  • Ajdinović Almira - srijeda, 2. čas - 14:20-15:05 (IV c)
  • Kajan Ermana - utorak, 2. čas - 14:20-15:05 (IV d)

PETI RAZRED

Tekija:

  • Mrgan Jasmina - srijeda - 11:15-12:00 (V a) (po završetku I smjene)
  • Džafić Muamera - srijeda - 11:15-12:00 (V b) (po završetku I smjene)

Šehovina:

  • Idrizović Dženana - utorak, 1. čas - 13:30-14:15 (V c)